Wrzesień, niedługo jesień... Ciągnie do koszyków z włóczkami, drutów, do szydełka i igły... Trzeba czymś wypełnić długie wieczory... Najlepiej w tym czasie wyczarować coś dla siebie, dla rodziny, dla najbliższych...
środa, 29 listopada 2006
sweter rozpinany skończony

Zrobiony na zamówienie od znajomej. Włóczka czeska Elian Nelly 60%akrylik , 40%vlna. Robiłam na 5 więc w miare szybko. Początkowo byłam włóczką zachwycona, ale teraz wydaje mi się taka "babcina", ale to klientka wybierała sobie sama mając wzornki.

agniesia_f1
piątek, 17 listopada 2006
sensacyjne zdobycze:)
to są moje wczorajsze zdobycze z lumpexu. Sensacją jest to, że za zupełną darmochę. Na wsi u mojej ciotki wydawali wszystko co mieli za darmoche i ciocia wzięła tyle ile mogła unieść. Tutaj mały przegląd w pojedynczych sztukacha tutaj posegregowane kolorami:
nie zrobiłam jeszcze fotki żółtej i szaroniebieskiej włóczki nawiniętej na szpule.
Część wydam teściowej a z kilku mam jusz chętnych na gotowe wyroby.

pozdrawiam szczęśliwa agniesia_f1
15:57, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (7) »
piątek, 10 listopada 2006
tylko prosze nie krzyczcie na mnie


nie mogłam sie powstzrymać przed pokazaniem dwóch swetrów robionych z myślą o wczesnej jesieni, ale niestety tuż przed startem jesiennego robótkowania. pierwszy wraz z modelką -córcia Olga


szczęśliwą posiadaczką tego jest siostra


agniesia_f1
21:26, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (6) »
golf skończony

Golfik moherkowy, robiony na zamówienie dla mojej koleżanki.
Ma w niedziele imieniny i mam nadzieje, że się zaprezentuje
Pozdrawiam agniesia_f1
17:37, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (4) »
czwartek, 02 listopada 2006
pochwalę się mimo wszystko
Pisałam już wcześniej o sweterku , który zrobiłam mężowi i okazał się za szczupły. Właśnie został spruty w niedzielę ale zdążyłam zrobić zdjęcie. Już dojrzałam do tego by zacząć go od nowa i mam już plecy do pach. Oto on:W tak zwanym międzyczasie powstała moja wersja szaliczka boaoraz opaska dla córci, bo cytuję: "pani w zerówce ma taką fajną opaskę, a Ty mamusiu umiesz taką zrobić". Nie miałam wyjścia.Pozdrawiam Agnieszka
agniesia_f1
17:23, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (6) »
wtorek, 17 października 2006
i co ja mam teraz zrobić??
Skończyłam sweter dla męża. Zszywałam wczoraj do późnego wieczora. Mąż wrócił z popołudniówki , przymierza, a tu..... za szczupły :( Dodam, że sweter jest robiony identycznym wzorem jak ten granatowy, który pokazywała poprzedniczka agnieszka. Poradźcie co zdziałać żeby nie pruć całego, może wstawić z boków jakieś kliny??
08:18, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (6) »
niedziela, 01 października 2006
Premiera
Sweterek dla córci ukończony i dzięki wyjaśnieniom Splocik, ktorej serdeczne dzięki, mogę się Wam pochwalić. Jest to pierwsze zdjęcie mojej pracy w internecie. Teraz się w końcu nauczyłam i będę się chwalić. W niedługiej przyszłości pokażę cały albumik. Oczywiście w zgrywaniu z aparatu i obróbce zdjęć pomagał mi mąż.
Teraz jestem w trakcie robienia sweterka właśnie dla Niego :).
Jeszcze raz dzięki Splocik
Pozdrawiam agniesia_f1

16:57, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (4) »
czwartek, 21 września 2006
czołem

Jak dla mnie to ta pelerynka wygląda świetnie i bez zamka. Przypięłabym jakąś ładną duża broszke i gotowe. Jest śliczna.

Mam nadzieję, że w weekend uda mi się skończyć  bluzeczkę dla mojej córci i będę mogła Wam ją pokazać. Pozostanie tylko kwestia tej zmory.... techniki, kompletnie nie wiem jak zabrać się do wstawienia tu zdjęcia. Musze sie troszke douczyć.

Pozdrawiam Agnieszka (agniesia_f1) 

08:24, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 18 września 2006
Zgłaszam się!!

Witajcie, ja również wyrażam chęć zmierzenia się z Wami. Zanim ruszyła akcja  popełniłam już we wrześniu jesienną różową bluzeczkę z rękawami 3/4 dla siostry i już robie dla córci pomarańczową jeszcze taką bardziej letnio wczesnojesienno wiosenną bluzeczkę. Mam nadzieję, że zostanę przyjęta i nie dostanę nagany za falstart.

Jeszcze tylko muszę się zebrać i założyć album z fotkami na fotosiku, bo na pisanie bloga braknie mi czasu. 

Pozdrawiam agniesia_f1 

09:29, olimpijskie , Agniesia_F1
Link Komentarze (2) »