Wrzesień, niedługo jesień... Ciągnie do koszyków z włóczkami, drutów, do szydełka i igły... Trzeba czymś wypełnić długie wieczory... Najlepiej w tym czasie wyczarować coś dla siebie, dla rodziny, dla najbliższych...
poniedziałek, 13 listopada 2006
Kompecik dla Zuzi
Wreszcie mogę pochwalić się jakąś jesienną, ukończoną robótką.

Wstyd mi sie zrobiło,że moje dziecko ma tylko jedną czapkę, więc usiadłam w sobotę i zrobiłam drugą :) a do niej jeszcze mały szaliczek. Dumna jestem z siebie tym bardziej,że nie kupiłam na ten komplet nowej włóczki :). Mała jest zachwycona.


Czapka zrobiła furorę i mam już zamówienia na kolejne, ale najpierw muszę zrobić podobny zestaw dla mojej młodszej córeczki (koniecznie żłóty).
Kompecik jest zrobiony z połączonych włóczek: "Baśki" i "Angorki" na dr. nr 5 i 4,5. Kwiatuszki robiłam na szydełku nr 4.

Gosia _arma
piątek, 20 października 2006
Po dłuższym czasie "nic nie robienia" wzięłam się do roboty :) i to za dwie rzeczy naraz, a kolejne dwie już prawie rozpoczęte, że nie wsppomne o szliczkach i czapeczkach, ale to trktuje jako przerywniki :)

1. niebiesko-turkusowy sweterek z moherku ma już zrobiony tył :) :małe zbliżenie wzoru ażurowego:na dole mały ażurek, a reszta gładko, nie wiem jeszcze do końca jak zrobić przód, tzn, jak wykończyć przy szyi :)

2. różowa bluzeczka wg wzoru z najnowszej "Sandry" model nr 25:jak widać to dopiero początek.

Pozdrawiam
Gosia
czwartek, 14 września 2006
Dołączm do Was

Cześć

Oczywiście dołączam do Was, nie wiem kiedy będe miała czas chwycić za druty, ale jesień długa, więc czas się znajdzie, zwłaszcza że plany i chęci są, no i rośnie góra włóczek do wyrobienia :0)

Gosia z Gdyni