Wrzesień, niedługo jesień... Ciągnie do koszyków z włóczkami, drutów, do szydełka i igły... Trzeba czymś wypełnić długie wieczory... Najlepiej w tym czasie wyczarować coś dla siebie, dla rodziny, dla najbliższych...
poniedziałek, 19 listopada 2007
Jesień w kolorze blue...

Miał to być zupełnie inny sweterek, ale nie rozgryzłam wzoru, więc sięgnęłam po książki Nicky Epstain, powertowałam i wyszło coś takiego. Do pierwowzoru daleko, ale i tak cieszę się z efektu końcowego, tylko szkoda, że zdjęcia nie oddają rzeczywistego wyglądu.

 

niebieski z koralikami
23:46, olimpijskie , Motylek73
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 listopada 2007
Szalik Boa

W zeszłym roku zrobiłam takie trzy, ale wszystkie poszły do ludzi, a potem zima minęła. Kilka dni temu robiłam zakupy w dolarówce (wszystko po 1$) i już wychodząc napatoczyłam się na kosz z włóczką. Zastanowiłam się jedynie nad kolorem, bo ta sama włóczka normalnie w sklepie kosztuje trzy razy tyle. Jeden dzień machania szydełkiem i w końcu mam swój szalik boa! (za 3$...)

 

Szalik Boa
23:03, olimpijskie , Motylek73
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 września 2007
Korale Jesieni

Wygląda na to, że poza mną nikt nie pisze na jesiennym blogu... ale pewnie już niedługo się to zmieni!

Ten sweterek prezentowałam już na Foto Forum i nawet zaczęłam wpis tutaj, ale coś mnie od tego oderwało i tak zeszło kilka tygodni.

Koralowy w kolorze sweterek dla mojego synka z cieplutkiej wełenki z białym kołnierzykiem. Więcej o nim pisałam na moim blogu a dzisiaj dwa zdjęcia sweterka: w wersji płaskiej oraz na modelu.

   

07:10, olimpijskie , Motylek73
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 lipca 2007
Jesień... już w polach mgła kosmata...

W środku lata popełniłam jesienny sweterek na nadchodzące wrześniowe chłodne poranki. Sweterek dla Krzysia jest w kolorach jesiennych liści, zrobiony z dwóch różnych acz bardzo podobnych włóczek, połączonych tak, żeby nie było widać, że to wyrób z resztek. Więcej informacji oraz zdjęć na moim blogu oraz tutaj.

Motylek_jesienny

 

17:53, olimpijskie , Motylek73
Link Komentarze (1) »